Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Mardin
Bearisk Mardin'de Russell Hobbs kahve makinesi: belirtiler ve destek hattı
Russell Hobbs kahve makinesi Bearisk'in kapsamı dışındadır; Mardin adresindeki aletin onarımı Russell Hobbs servisindedir. Hattın numarası bu sayfada.

Mardin Russell Hobbs kahve makinesi: belirtiler
Belirti aynı sözlerle anlatılırsa görüşme kısa tutulur.
- Değirmen sıkışıyor, çekirdek kırılmıyor
- Buhar çubuğu buhar vermiyor
- Türk kahvesi makinesinde köpük taşıyor veya pişirme bitmiyor
- Ekranda yanıp sönen simge
- Pompa çalışıyor, fincana kahve gelmiyor
- Kahve ılık çıkıyor
- Su damla damla akıyor, kireç uyarısı yanık
- Makinenin altı ıslak
Russell Hobbs kahve makinesinde içecek sulu ya da ılık çıkıyorsa akla ilk gelen kireçtir. Su yolları ile pompa basıncı da etkilidir; rezistans ile sıcaklık sensörünün değerini üretici servisi ölçer. Model kodu ve belirti elde varsa üretici hattında görüşme kısalır. Onarımın adresi üreticinin hattıdır.
Üreticinin servisi kendi parçasını kullanır; parçanın garanti şartı onarımdan önce öğrenilebilir. Bu aletler için Bearisk talep almaz.
Aramadan önce
Gövde açılmadan- Süt köpürtme bitince, buhar çubuğundan kısa bir buhar boşaltın; içeride kuruyan süt kanalı tıkar.
- Kireç uyarısı yanınca üreticinin çözeltisiyle kireç programı hemen başlatılsın.
- Sert suda filtre kullanın; pompa ve ısıtıcının ömrü uzar.
- Çıkarılabilen demleme ünitesi her hafta musluk altında çalkalansın.
Üretici servisinin baktığı noktalar
Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.
- Contalar, hortumlar ve sızıntı noktaları
- Kanal kireci ve pompa basıncı
- Isıtıcı ve sıcaklık algılayıcısı
- Öğütücü ve demleme ünitesi
Mardin adresinden üreticiye
Aramadan önce hazır olması gerekenler.
Mardin adresi hatta bildirildiğinde üretici iki yoldan birini önerir: aleti yakın bir noktaya götürmek ya da kargoyla yollamak. Seçimi üretici yapar.
Tüketici hakları
Garanti, teslim tarihinden itibaren sayılır ve bu tarih faturada görünür. Aynı arıza garanti döneminde yeniden çıkarsa tamir yerine ürün değişimi talep olunabilir.
Onarıma değmiyorsa
Kablosuz süpürge ve robot bataryalarını evsel atıkla birlikte atmayın; Mardin içinde atık pil kutularına bırakılır.
Hazırlık
- Ulaşılabileceğiniz saatler ve açık adres
- Model ve seri etiketi (çoğunlukla tabanda ya da haznenin içinde)
- Fatura ile garanti belgesi; satış günü garantinin sürüp sürmediğini belli eder
- Belirtinin ilk görüldüğü gün ve hangi işte fark edildiği
- Düşme, ıslanma, önceden açılma: aletin geçmişi
Russell Hobbs: öbür aletler
Her kartta aletin üç sık sapan değeri yazılıdır.
-

Russell Hobbs Ütü
Buhar tuşu buhar vermiyor · Tabandan damlama var · Kazan pompası sessiz
-

Russell Hobbs Airfryer
Sepet kaplaması kalkıyor · Çalışınca sigorta iniyor · Ses normalden yüksek
-

Russell Hobbs Mutfak robotu
Anahtara basınca motor sessiz · Motor uğulduyor, bıçak duruyor · Hazne takılı, devre açılmıyor
Russell Hobbs resmi hattı
Numara üreticinindir; Bearisk'e ait değildir.
Bu aletler Bearisk'in kapsamı dışında; Onarım ve garanti için aranacak yer üreticinin hattıdır.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Mardin için öbür sayfalar
Bölgeden ya da aletten bağlı sayfalara geçilir.
-
- Mardin: kahve makinesibütün markalar
- Russell Hobbs kahve makinesiTürkiye geneli
- Mardinbeyaz eşya, kombi, klima, televizyon
-
Mardin ilçeleri
Sık sorulanlar
Soruya basınca cevap açılır.
Mardin'de Russell Hobbs kahve makinesi için Bearisk'e talep açılır mı?
Hayır; küçük aletler Bearisk'in kapsamı dışındadır.
Russell Hobbs kahve makinesi onarımı ve garantisi üreticidedir; Mardin adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.
Üreticiyi aramadan önce ne hazır olmalı?
Model ve seri numarası (etiketten), satış belgesi ve belirtinin ilk görüldüğü gün.
Bu üç bilgi elinizdeyse görüşme kısalır.
Mardin adresinden üreticiye ulaşıldığında süreç nasıl ilerler?
Hat ilk olarak modeli, ardından Mardin adresini öğrenmek ister; sonra aletin Mardin içinde bir yetkili noktaya mı götürüleceğini, kargoyla mı gönderileceğini bildirir.
Seçimi üretici yapar.
Russell Hobbs kahve makinesi hangi belirtilerle sık karşılaşılır?
Sık görülenler: su damla damla akıyor, kireç uyarısı yanık; makinenin altı ıslak; değirmen sıkışıyor, çekirdek kırılmıyor; buhar çubuğu buhar vermiyor.
Bir kısmı düzenli temizlikle düzelir; kontrollerden sonra da sürerse üretici servisine gidilir.
Tamir ücretini kimden, ne zaman öğreneceğim?
Rakamı aleti inceleyen üretici servisi belirler.
Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üzerindedir; süre dolduysa muayenenin ardından bir rakam bildirilir; o rakam yeni ürünün etiket değeriyle kıyaslanabilir.
Onarılan aletin garantisini kim verir?
Tamiri yapan servis kendi garanti şartını verir; ayrıntı o servisin belgesinde durur.
Yeni üründe kanuni süre faturanın tarihinden başlar.