İçeriğe geç

Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Kastamonu

Bearisk Kastamonu'da Russell Hobbs ütü: belirtiler ve destek hattı

Kastamonu adresindeki Russell Hobbs ütü için üç adım: belirtiyi adlandırın, evde denenebilecekleri deneyin, ardından Russell Hobbs hattını arayın.

Ütü

Kastamonu Russell Hobbs ütü: belirtiler

Belirti aynı sözlerle anlatılırsa görüşme kısa tutulur.

  • Ütü açık, taban soğuk
  • Buhar tuşu buhar vermiyor
  • Tabandan damlama var
  • Kazan pompası sessiz
  • Fazla ısınıyor, kumaş parlıyor veya yanıyor
  • Kablo kıpırdayınca açılıp kapanıyor
  • Kumaşta pas rengi leke
  • Kullanım sırasında kendini kesiyor

Buhar kazanlı Russell Hobbs ütüde su üç istasyondan geçer: pompa, kazan, vana. Kahverengi leke çıkıyorsa kazanda kireç birikmiş demektir; kap ile kanallar silinince sapan değer çoğu kez kaybolur. Hazne, süzgeç ya da kabloya bakınca belirtinin bir kısmı kendiliğinden geçer. Onarımın adresi üreticinin hattıdır.

Kesin rakamı yalnız aleti açan servis verebilir; kalemler çoğunlukla ön inceleme, emek ve parça kalemlerinden oluşur. Garanti içindeki alette bu kalemler üreticinin hesabına çıkar.

Aramadan önce

Gövde açılmadan
  • Kablo ütüye sıkı sarılmasın, gevşek bir halka bırakılsın; kopma çoğunlukla döner uçta olur.
  • Ütü soğurken arka ucunun üzerinde dik durmalı.
  • Kılavuzun belirttiği su kullanılsın; sert su buhar deliklerini tıkar.
  • Otomatik temizlemeli ütüde bu program her ay bir kez çalıştırılsın.

Üretici servisinin baktığı noktalar

Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.

  • Kazan pompası ve buhar vanası
  • Otomatik kapanma devresi
  • Isıtıcı, termostat ve kablo
  • Buhar kanallarındaki kireç

Kastamonu adresinden üreticiye

Aramadan önce hazır olması gerekenler.

Bu sayfada yetkili nokta adresi bulunmaz; Kastamonu için güncel listeyi üretici tutar. Hatta Kastamonu adresini söylemek yeterlidir.

Tüketici hakları

Yasal süre, faturada geçen teslim gününden itibaren işlemeye başlar. Tamir, kanunun tanıdığı süreyi aşarsa tüketici ürünün yenisini ya da ücret iadesini isteyebilir.

Onarıma değmiyorsa

Küçük aletler elektronik atık sınıfına girer; Kastamonu içinde bu iş için belediyenin toplama noktaları ile mağazaların elektronik atık kutuları var.

Hazırlık

  • Fatura ile garanti belgesi; satış günü garantinin sürüp sürmediğini belli eder
  • Belirtinin ilk görüldüğü gün ve hangi işte fark edildiği
  • Düşme, ıslanma, önceden açılma: aletin geçmişi
  • Ek parçalar (şarj aleti, hazne, süzgeç) eksiksiz mi
  • Işık ya da ekrandaki simge: sürekli mi yanıyor, yanıp sönüyor mu

Russell Hobbs resmi hattı

Numara üreticinindir; Bearisk'e ait değildir.

Bu aletler Bearisk'in kapsamı dışında; Onarım ve garanti için aranacak yer üreticinin hattıdır.

Marka
Russell Hobbs

Sık sorulanlar

Soruya basınca cevap açılır.

Kastamonu'da Russell Hobbs ütü için Bearisk'e talep açılır mı?

Hayır; küçük aletler Bearisk'in kapsamı dışındadır.

Russell Hobbs ütü onarımı ve garantisi üreticidedir; Kastamonu adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.

Üreticiyi aramadan önce ne hazır olmalı?

Model ve seri numarası (etiketten), satış belgesi ve belirtinin ilk görüldüğü gün.

Bu üç bilgi elinizdeyse görüşme kısalır.

Kastamonu adresinden üreticiye ulaşıldığında süreç nasıl ilerler?

Hat ilk olarak modeli, ardından Kastamonu adresini öğrenmek ister; sonra aletin Kastamonu içinde bir yetkili noktaya mı götürüleceğini, kargoyla mı gönderileceğini bildirir.

Seçimi üretici yapar.

Russell Hobbs ütü hangi belirtilerle sık karşılaşılır?

Sık görülenler: kablo kıpırdayınca açılıp kapanıyor; kumaşta pas rengi leke; kullanım sırasında kendini kesiyor; ütü açık, taban soğuk.

Bir kısmı düzenli temizlikle düzelir; kontrollerden sonra da sürerse üretici servisine gidilir.

Tamir ücretini kimden, ne zaman öğreneceğim?

Rakamı aleti inceleyen üretici servisi belirler.

Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üzerindedir; süre dolduysa muayenenin ardından bir rakam bildirilir; o rakam yeni ürünün etiket değeriyle kıyaslanabilir.

Onarılan aletin garantisini kim verir?

Tamiri yapan servis kendi garanti şartını verir; ayrıntı o servisin belgesinde durur.

Yeni üründe kanuni süre faturanın tarihinden başlar.